Rozmowy o randkowaniu przez internet. Niezależnie czy ktoś szuka żony, partnera czy kogoś do seksu. Opinie o portalach randkowych i inne porady.

Moderator: xcania

Największe portale randkowe w Polsce

xcania 2016-01-26 00:18

Im więcej ludzi na portalu randkowym, tym łatwiej znaleźć tę drugą osobę. Według moich doświadczeń na pewno sporą liczbę użytkowników ma sympatia.pl - czy są jeszcze jakieś inne tak duże serwisy randkowe?

Henry 2016-01-26 00:32

Megapanel publikuje listy najpopularniejszych serwisów w różnych kategoriach, w tym serwisów randkowych - tu np. wyniki ze stycznia 2015: http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/sympatia-liderem-serwisow-randkowych-w-gore-erodate-w-dol-edarling-top-10

Jest tam między innymi sympatia, ale też serwisy, o których nie powiedziałbym, że mają dużą liczbę ludzi. To, że portal jest popularny nie znaczy, że korzysta z niego wiele osób - może to po prostu oznaczać, że dużo się reklamuje.

Ze swojej strony dla młodszych osób polecam http://www.fotka.pl/
Może nie wygląda jak zwykły portal randkowy, ale dla większości osób fotka.pl służy wlasnie do poznawania nowych osób. No i fotka jest za darmo, a jak portal jest darmowy to zawsze będzie n nim więcej osób.

Zaloguj się, aby odpowiedzieć na temat.

Dyskusje.net - fora, grupy dyskusyjne | Polityka prywatności | Kontakt